TUVEO Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş., olarak en büyük değerimiz çalışanlarımız bilinciyle iş güvenliği yönetim politikamız en temel ilke olarak benimsenmiştir. Bu çerçevede ilgili yasal mevzuat gereklerini güncel olarak takip ederek yerine getirmeyi öncelik edinmiştir. 

Firmamız değerleme hizmetlerinde yüksek kaliteyi sağlamanın yanında personelleri için iş güvenliği mevzuatının eksiksiz uygulanmasını da yapılan işin ayrılmaz bir parçası olarak görür. Bu nedenle en az raporlarındaki sorumluluğu kadar personellerinin de sorumluluğunu taşıdığının bilincindedir. 

İş güvenliği politikamızın ana hedefi, sağlıklı ve güvenli çalışma ortamını sağlamaktır. Bu amaçla, TUVEO A.Ş. gerek şirket merkezindeki çalışmalarda gerekse de saha çalışmalarında, riskleri tespit etmek ve güvenli hale getirmek için sertifikalı İş Güvenliği Uzmanından danışmanlık hizmeti almaktadır. Firma yönetimi, çalışanları da bütünün bir parçası olarak kabul eder ve TUVEO AİLESİ anlayışı içerisinde hizmet yoluna devam etmektedir.