31/08/2019 tarihli ve 30874 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan “Sermaye Piyasasında Faaliyette Bulunacak Gayrimenkul Değerleme Kuruluşları Hakkında Tebliğ (III-62.3)” MADDE 4 – (1) Bu tebliğ kapsamında sermaye piyasasında gayrimenkul faaliyetinde bulunmak amacıyla Kurula başvuracak kuruluşun; (f) bendi kapsamında, Faaliyetlerini sürdürebilmek için yeterli mekân, organizasyon, teknik donanım, belge ve kayıt düzenine sahip olması zorunludur.
Bu kapsamda;

1) TUVEO A.Ş. mülkiyetinde 6 oda, 1 salon, 2 banyo, wc, mutfak hacimlerinden oluşan 1 adet 225m2 dubleks kullanımlı ofis mevcuttur. Ofisimiz Yalı Mahallesi, 6402. Sokak, No:15, Zemin Kat, D:1 Karşıyaka / İZMİR posta adresinde yer almaktadır. Ofis yer seçimi yapılırken özellikle İzmir’in merkez ilçelerinden biri olan Karşıyaka ilçesi seçilmiş olup, İzban-Otobüs-Dolmuş gibi toplu taşıma araçlarına yakınlığı, çevre yolu bağlantılarına çıkış kolaylığı ve resmî kurumlara olan mesafesi dikkate alınarak tercih yapılmıştır.
2) Şirketimiz mülkiyetinde 9 adet Binek Araç mevcut olup, ekspertiz hizmetlerimiz kendi mülkiyetimizdeki araçlar ile sağlanmaktadır. Gerek görülmesi halinde “Nazar Renault Filo Kiralama” firmasından araç kiralaması yapılarak faaliyetlerimizde sürdürülebilirlik sağlanmaktadır.
3) Tüm personellerimize, ihtiyaca yönelik masaüstü veya dizüstü seçenekleriyle Lisanslı Windows işletim sistemleri ve Microsoft Office (Word,Excel,PowerPoint vb.) programları dahil olarak bilgisayar ve teknik ekipman ihtiyaçları sağlanmaktadır.
4) Şirketimiz merkez ofisinde, siber saldırılara karşı yerel ağımızın güvenliği konusunda teknik özelliklere sahip Turkcell Superonline tarafından sunuculuğu sağlanan 100 Mbps fiber hızında internet altyapısı kullanılmaktadır. Ayrıca internet sağlayıcısında herhangi bir olumsuz durumun olmasına karşı hizmetimizde aksamalar yaşamamak adına Türk Telekom TTnet internet sağlayıcısından da 8 Mbps internet kullanım hizmeti alınmakta olup, internet bağlantımızın sürekliliği sağlanmaktadır. 
5) Sistemimizdeki cihazların elektrik kesintisine karşı kısa bir süre daha hizmete devam edebilmesi adına Tunçmatik Lite II 650VA UPS Kesintisiz Güç Kaynakları kullanılmaktadır. Güç kaynaklarımız ile elektrik kesintisi sonrasında ~15dk hizmet sürdürülebilirliği devam etmektedir.
6) Firmamız, GDTYS Gayrimenkul Yazılım Teknolojileri A.Ş.’den “Gayrimenkul Değerleme Yönetim Sistemi (GDYS)” sistemini kiralama yolu ile kullanmakta olup, iş takip, arşiv ve düzenleme işlerini sistem üzerinden gerçekleştirmektedir.
7) GDYS sisteminde kayıtlı olan talep, rapor, fotoğraf vb. evraklar günlük olarak fiziki 1-5TB’lık harici diskler ile yedeklenmektedir. Ayrıca Google Drive bulut sistemi üzerinde firmamızın 1TB’lık depolama alanı mevcut olup aylık olarak yedekleme ve senkronizasyon işlemi ile bulut sisteminde de kopyalar saklanmaktadır.
8) Firmamız sözleşmeli uzmanlarımızda dahil olmak üzere tüm personellerimize lisanslı “AVAST Premium Security” antivirüs programının kullanımını sağlamaktadır. AVAST Premium Security, sahte web siteleri ve fidye yazılımları da dahil olmak üzere tüm çevrimiçi tehditlere karşı koruma sağlamaktadır.

  •  Şirketimiz teknolojik gelişmeleri yakın takip etmekte ve hizmet kalitesini en üst düzeyde sunmak için her türlü teknik donanım ve alt yapı unsurlarını sağlamaktadır.